Po divoké přestřelce rozhodly penalty

ASK FK Lovosice "B" - SK Sokol Malé Žernoseky 5:4 (p) (2:2) - 35´Červenka, 44´Zuch, 55´Neruda, 60´Espinosa

Soupeř z M.Žernosek se netají s postupovými ambicemi a do Lovosic si přijel pro tři body. Začátek utkání tomu i nasvědčoval. Žernosečtí začali v rychlém tempu a zatlačili ihned domácí do defenzívy. Ve 4. min. se vyznamenal mladíček Šedivý v lovosické brance,

když zneškodnil hned dvojitou šanci hostí ze vzdálenosti 3 kroků. Hosté pokračovali v náporu a v 11. min se vyznamenal opět Šedivý, tentokrát bravurním zákrokem vyrazil střelu pod břevno. A do třetice dalším skvělým zákrokem zlikvidoval umístěnou střelu ke své levé tyči. Vedoucího gĺu se hosté přeci jenom dočkali. V 17. min. dostal dlouhý pas po levé straně Trnka, vybíhající brankář míč minul a Trnka bez problému zasunul do opuštěné domácí branky. V 31. min. zvýšil Durček na 0:2 a s Lovosicemi to vůbec nevypadalo dobře.  Avšak již o čtyři minuty později dokázal snížit Červenka, což bylo signálem k zahájení ofenzívy domácích. A vyplatilo se, neboť ve 44. min Zuch obešel dva obránce a z úhlu srovnal na 2:2.

Do druhého poločasu provedl trenér Vyskočil hned čtyři změny v sestavě. Místo Dufka, V.Svobody, Hofmana a Zucha nastoupili Zimák, Přeučil, D.Svoboda a Gaube. Lovosické béčko otevřelo druhu půlku drtivým náporem a během úvodních 15. min otočilo skóre na 4:2 brankami Nerudy a Espinosy.. Bohužel v 66.min snížil Černý na 4:3, hosté se dostali do hry a opět měli mírnou převahu. Tu vyjádřili v 78.min vyrovnávací brankou Trnky. V posledních sekundách utkání měl ještě vyloženou šanci Cládek, ale poskakující míč nedokázal z brankové čáry vsedě do branky zasunout.

O vítězi tohoto utkání tak rozhodoval penaltový rozstřel. V tom byli domácí stoprocentní, Zimák, Krpeš, Espinosa, Šedivý ani D.Svoboda se nemýlili a vítězství zůstalo doma.