Propadák v Dušníkách

SK Dušníky - ASK FK Lovosice "B" 6:1 (2:0) - 55´ Neruda

Ve druhém kole okresního přeboru hrálo ve středu lovosické béčko odložené utkání v Dušníkách. Po velice solidním výkonu v minulém kole proti M.Žernosekám se očekávalo od béčka, že potrápí i favorizované Dušníky, avšak tentokrát tahaly Lovosice za hodně krátký konec.

Přitom první veliká gólovka patřila právě jim, jenomže Gaube z osmi metrů trefil pouze břevno domácí branky. To časomíra ukazovala 7. minutu. Z následného protiútoku domácích zbytečně fauloval v šestnáctce Neruda a nařízenou penaltu Kühn bezpečně proměnil. Po této brance sice herně hosté drželi se soupeřem krok, ale do šancí se dostávali pouze domácí. Další pohroma pro Lovosice přišla ve 37. min., když si Poláček srazil míč do vlastní branky.

Do druhého poločasu hostující tým vstoupil se snahou ještě výsledek zvrátit, jenomže v 51.min. jejich odhodlání zmrazil třetí brankou Fiala. Malá šance se naskytla ještě v 55. min., po levé straně utekl V.Svoboda, přesnou přihrávkou našel hlavu šikovně nabíhajícího Nerudy, který snížil na 3:1. Od této chvíle lovosičtí dokázali soupeře přitlačit na jeho polovinu, veškeré naděje však pohřbil v 67.min dušnický Bauer čtvrtou brankou. Od této chvíle Lovosice zcela rezignovaly a předváděná hra se jen těžko dala nazvat fotbalem. O debakl se postaral ještě v 70. a 81. minutě dvěma brankami domácí útočník Fiala a od ještě většího fiaska hosty zachránil závěrečný hvizd rozhodčího Dobrého.

Lovosice "B" nastoupily v sestavě: Šedivý - Dufek (66´Hrůza), Zimák, Poláček, Neruda, V.Svoboda (57´D.Svoboda), Chládek, Krpeš, Červenka (46´Oros), Gaube, Zuch.

V neděli 6.9. hostí Lovosice "B" tým SK Lukavec, utkání začiná již v 10,30 hod. Otazník visí nad startem Červenky, Nerudy a Hrůzy, kteří ve středečním utkání utrpěli zranění.