POHÁROVÁ STOPKA PRO BÉČKO

Litoměřice "B" - Lovosice "B" 6:4 (3:0) - 54´a 81´Neruda, 78´a 83´D.Svoboda

Ve druhém kole soutěže O pohár OFS na sebe narazily rezervy Litoměřic a Lovosic. Na hřišti v Mlékojedech byli úspěšnější domácí a zaslouženě si vybojovali postup do dalšího kola.

V prvním poločase byli jednoznačně lepším týmem a v jeho závěru si vypracovali tříbrankový náskok, Hned po zahájení druhé půle zvýšili již na 4:0 a pro hosty to vypadalo na pořádný debakl. V 54.min sice po nádherné Chládkově přihrávce snížil Neruda, ovšem po dalších 8. min hry z penalty domácí zvýšili na 5:1.

Přesto se Litoměřičtí začali o výsledek obávat. V rozmezí pěti minut dakázaly Lovosice 3x skórovat a vynutily si drtivý tlak. Před litoměřickou brankou bylo neustále rušno a vyrovnávací gól visel na vlásku. Rozuzlení však přišlo v 85. minutě. Lovosice hrály vabank, díky otevřené obraně se podařil domácím rýchlý brejk a z něho šestou brankou rozhodli o svém vítězství a postupu do dalšího kola poháru.

Lovosice "B": Hildebrand - Krejčí, Zimák, Neruda, Dufek, Fryč (78´Hejduk, Chládek, Krpeš (K), Hlavica, Červenka, D.Svoboda.