ANI NA BUDYNI BČKO NESTAČILO

ASK FK Lovosice "B" - TJ Viktorie Budyně n.O. 1:7 (0:1) 52´Krejčí

V 6.kole OP se utkali sousedé v tabulce, kde na tom byla Budyně o jeden bod lépe. Čekal se vyrovnaný souboj, ovšem výsledek zaskočil každého, kdo sleduje fotbal na okresní úrovni.

Utkání přitom bylo celkem vyrovnané,  ovšem pouze do 80. minuty zápasu. Hosté však dokázali využít chyb obrany po standartních situacích a vedli po prvním poločase brankou z 36. minuty. Z podobné situace zvýšili v 50. min. na 0:2, což byl ovšem signál ke zvýšení úsilí domácích a již po dvou minutách snížil po úniku z levé strany Krejčí. V 55. min. se dostal do vyložené šance Gaube, ale sám před brankou ze sedmi kroků brankáře hostí nepřekonal. Naopak z protiútoku po rohovém kopu šli hosté opět do dvoubrankového vedení. Přesto si vytvořily Lovosice výraznou převahu a hrálo se většinou před budyňskou brankou. V 80. minutě odmával pomezní rozhodčí nesmyslně ofsajd unikajícímu Hlavicovi. Snížené koncentrace domácích na hru po tomto momentu využili hosté k vstřelení čtvrté branky, což znamenalo K.O. pro domácí, kteří definitivně rezignovali a inkasovali v rozmezí deseti minut další tři branky.

Lovosice "B" - Šafránek - Krpeš (K) (71´D.Svoboda), Zimák, Dufek (46´Oros), Neruda (65´ŽK), V.Svoboda (46´Gaube), Chládek, Krejčí, Poláček, Červenka (77´Hildebrand), Hlavica (60´Fryč).

V sobotu 3.10. hraje béčko od 16. hod. v Libochovicích.