ROZHODLY NEPROMĚNĚNÉ ŠANCE

FK Libochovice - ASK FK Lovosice "B" 4:1 (2:0) - 67´Šedivý

Naprosto zbytečná porážka na hřišti favorita. Lovosičtí tentokrát byli herně lepší, domácí vsadili pouze na rychlé brejky. Avšak ukázalo se, že tato taktika na zdánlivě snadný zisk bodů stačila.

O průběhu utkání rozhodla již 8. min. Po rychlém úniku po levé straně se domácí dostali do vyložené šance, skvěle však zakročil Hildebrand v lovosické brance a vyrazil na roh. Jenomže pohlídat si standardní situace je v letošním ročníku soutěže nejbolavějším místem. Také tentokrát míč po rohovém kopu bez problémů zasunul domácí Turan míč do branky. Podobná situace se opakovala ve 40. min, znovu se prosadil Turan.

Ve druhém poločase si hosté vytvořili převahu, ale několik slibných šancí nedokázali neproměnit. Většina šancí těsně minula branku, Nerudovu střelu zastavilo břevno. Prosadil se až v 67. minutě nekompromisní střelou Šedivý. Ale jako již mnohokrát v této sezoně se lovosičtí neradovali dlouho a za pouhé tři minuty z dalšího brejku to bylo 3:1. Libochovice byly i po této brance zatažené před svou brankou a v 80. minutě jak jinak, než z brejku a poté přísně nařízené penalty upravili na konečných 4:1. O vyhrocené atmosféře svědčí dvě červené karty v závěru utkání. Nejdříve v 85.min po druhé žluté odešel pod sprchy Zimák, o tři minuty později za faul bez míče domácí Turan.

Lovosice "B" - Hildedbrand - Zimák (24´ŽK, 85´ČK), Dufek (26´ŽK), Neruda, Červenka, Oros, Fryč (46´Šedivý), Krpeš (K), Přeučil (79´D.Svoboda), Král, Lenrt

V neděli 11.10.2020 hostí Lovosice "B" od 16,00 hod. TJ Podřipan Rovné.