ASK Lovosice-FK Teplice 1:7(1:5) Naše spanilá pohárová jízda skončila ve čtvrtfinále když jsme podlehli na domácím hlavním pažitu ligovým žákům Teplic.1 branku jsme inkasovali v 7 minutě po dorážce hostujícího útočníka.V 15 a 16minutě jsme pak inkasovali v rychlém sledu.Ve 20minutě po spolupráci Deus Havel se prosadil Kapitán Havel.V poločase jsme šli do kabin za stavu 1:5.Ve 2 půli jsme dobře bránili a inkasovali pouze 2xNa kluky a Jájinu jsme pyšný.Za 4 měsíce co spolu trénujem udělali všichni velký pokrok a účast ve čtvrtfinále a zápas s Teplicemi je pro všechny velkou odměnou.Pochválit musíme Marcela Deuse a Rendu Havla.Oba dva podali dnes super výkon dřeli od 1    do poslední minuty. Sestavy Kovařík r.2002,Světinský 2002,Lukeš 2002,Rulf 2004,Majer 2003,Deus 2002,Koutecký 2003,Havel 2002(Petrus 2004,Rokoš 2002,Kubíková 2002,Brejcha 2003,trenéři Marčaník Kunert-  FK Teplice Daniel-Šanda,Nový,Juris,Hora,Carassi,Vachoušek,Hadinec,Cajthaml,Kibal-všichni ročník 2002.trenéři Havlík,Šlitr.Nejlepší hráči Deus Havel-Vachoušek.Poděkování našim věrným fanynkám.