V historicky 1 utkání mladších žáků Lovosic v krajském přeboru se Lovosice dočkaly výhry.Naši mladší borci v 1 poločase dobře kombinovali,ale se střelbou jsme byli na štíru.Duchcov byl v 1 půli důraznější a zaslouženě vedl 2-0.Ve půli už se naši borci přestali bát i mohutného stopera Duchcova a obrovskou bojovností si vytvářeli šance.L. Koutecký nastřeli břevno,Patrik Lenděl po přihrávce bojovníka Kubíka Brejchy byl sám před golmanem ale v tutovce selhal.I Duchcov však měl velké šance do otevřené obrany a utkání mohl rozhodnout.V 53m po přihrávce Rulfa protrhl střelecké trápení L.Koutecký 1:2.V posledních minutách jsme vrhli všechny síly do útoku a vzadu hráli jen na 1 obránce Mirka Vlašiče,který byl vynikajicí a zabránil několika přečíslením.V 58m prošel přes několik hráčů L.Koutecký a jeho prudký centr uklidil do sítě Matěj Havlíček 2:2. Penalty L.Koutecký 1-0,soupeř nedal,Petrus 2-0,soupeř 2-1,Rulf nedal,soupeř 2-2,Vlašič 3-2,soupeř 3-3,Majer nedal,soupeř nedal,Havlíček s přehledem 4-3 a soupeř nedal!Velká pochvala všem našim hráčům.Po jediném přátelském utkání v přípravě prokázali kluci ve svém 1 utkání v kraji obrovskou vůli po vítěztví a 2 body  jsou zaslouženou odměnou.

Ask Lovosice ml.žáci -Duhcov 3:2 n.p.(0:2) branky Koutecký L.Havlíček,asistence Rulf,L.Koutecký  nejlepší hráč Vlašič Míra(ročník 2005)