V prvním mistrovském utkání jara jsme zvítězili na půdě Dubí. Do utkání jsme nastoupili bez dvou zraněných ofenzivních hráčů Schejbala a Turka a zejména v 1 půli byla jejich neúčast znát. Vytvořili jsme si dost golových šancí, ale s koncovkou jsme byli na štíru. Ve 2 půli už po 2 minutách zahrával roh Jirka Kotlář (nová posila z Třebívlic a Kuchař hlavou protrhl střelecké trápení. Po 1 brance už z nás spadla nervozita a zlepšili jsme se i kombinačně. Ve 42 minutě si vypracovali jedinou šanci v utkání domácí když přímý kop ze 17 metrů do šibenice kryl bravurně Kozák, který navíc rychlým výkopem poslal do brejku D. Kouteckého, který nezaváhal a zvýšil na 0:2. V 53 minutě po rozehraném nepřímém kopu Kotláře se trefil přesně Kuchař 0-3. V 66 minutě našel ideálně Kuchař D. Kouteckého, který s přehledem zvýšil na 0:4. V 69 minutě pak Havel po pěkně akci přihrál Kotlářovi, který završil score na konečných 0-5.

I přes nepříliš povedený první poločas jsme věřili, že se nakonec prosadíme. Bylo to o 1 golu. Těší nás, že se celý tým včetně lavičky neustále povzbuzoval a za 2 půli můžem celý tým pochválit.

Trenéři: Marčaník, Kunert

Sestava: Kozák-Havel Vlašič Kovařík L.Koutecký-Deus Kuchař Chládek Kotlář-D.Koutecký Lukeš-Kubíková,Rokoš,Rulf,Světinský.branky Kuchař 2 (asistence Kotlář 2) D.Koutecký 2 (Kozák, Kuchař) Kotlář 1(Havel)

V pátek 27.3. zajíždí celý tým na přátelské utkání 21 Česko-Anglie. Sraz u kabin V 18h 20m. Mistrovské utkání 29.3.neděle od 10h proti Mojžíř.