Požadavky na organizovaný trénink s účastí nejvýše 100 osob ve stejný čas
  • Na sportovišti se nachází ve stejném čase nejvýše 100 osob (včetně diváků).
  • Vzdálenost mezi sportovci a ostatními osobami bude zachovávána nejméně 2 metry (čili hráči k sobě smí).
  • Sportovci v době tréninku nebo zápasu nejsou povinni nosit ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), který brání šíření kapének.
  • Na sportovišti bude k dispozici dezinfekční prostředek.
  • Nejsou využívány související vnitřní prostory sportoviště, zejména společné šatny, umývárny, sprchy a podobná zařízení. U rodičů či doprovodu stále platí pravidlo, že nevstupují na travnaté plochy.
  • Do kabin a nářaďovny vstupuje pouze trenér, který po skončení tréninku bude provádět dezinfekci všech použitých tréninkových pomůcek.
  • Veškeré aktivity na sportovištích města Lovosic musí být dopředu objednány u TS.

Děkujeme za dodržování těchto pravidel VV FK

Členské a oddílové příspěvky na rok 2020

Jsou ti malé kopačky nebo oblečení a potřebuješ je prodat, neváhej inzerovat na klubovém bazaru

Tým