Muži "A"

FK ASK Lovosice - FK Litoměřicko  3:1 (3:1)

Do utkání jsme vstoupili aktivně a již v 6. minutě jsme skórovali, po standardce zahrávané Baborákem se prosadil hlavou na vzdálenější tyč Tomáš Bělík 1:0. Od té chvíle se naši hráči začali více soustředit na obranu.

FK ASK Lovosice  -  TJ Sokol Srbice 1:4  (1:1)

S favorizovanou Srbicí jsme nezačali špatně,  taktické pokyny pokrýt Martykána a hrát jednoduchý přechod do útočné fáze nám vycházelo až do 34. minuty.

TJ Krupka - FK ASK Lovosice  2:1 (0:0)

Před utkáním jsme museli řešit nepříjemnosti se sestavou, k dlouhodobě zraněným (Hušek, Walter, Lenrt) se s virózou přidali Zimák, Zdvořák a Záruba, ve stejný čas hrálo i naše B mužstvo a tak nebylo moc kam sáhnout. V základní sestavě se i díky tomu objevil hrající trenér Roman Podrazil, který řídil hru našeho mužstva tentokrát přímo na hřišti.

FK ASK Lovosice  -  TJ Sokol Domoušice 1:2  (1:1)

V domácím utkání jsme chtěli potvrdit plný bodový zisk ze hřiště Horního Jiřetína. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a již ve 2. minutě vstřelil branku Espinosa, po přihrávce Marčaníka.

FK ASK Lovosice  -  FK Jiskra Modrá 2:0 (2:0)

Po nepovedeném utkání v Jílovém Lovosice přivítaly Jiskru Modrou. Postavení v tabulce velelo jasně, fotbalisté Lovosic musí bodovat naplno. Lovosičtí hráči k utkání přistoupili mnohem zodpovědněji i díky změnám v sestavě a rozestavení.

Černá a bílá, tak by se dalo hodnotit dvojutkání, které jsme sehráli v posledním týdnu. Nejprve doma Modlany, kdy jsme předvedli hodně špatný výkon a díky brankáři Němcovi můžeme být rádi, že jsme nedostali další výprask. Zato utkání o týden později s novou posilou Antonínem Marčaníkem (návrat z Velké Bíteše) mělo úplně jiné parametry.