Muži "A"

Černá a bílá, tak by se dalo hodnotit dvojutkání, které jsme sehráli v posledním týdnu. Nejprve doma Modlany, kdy jsme předvedli hodně špatný výkon a díky brankáři Němcovi můžeme být rádi, že jsme nedostali další výprask. Zato utkání o týden později s novou posilou Antonínem Marčaníkem (návrat z Velké Bíteše) mělo úplně jiné parametry.

FK SLavoj Žatec - FK ASK Lovosice 1:0  (1:0)  V přímém souboji o sedmé místo v tabulce jsme se netradičně již v pátek 14.6.2019 utkali na půdě Žatce. Domácí hráči byli po celé utkání agresivnější, někdy až za hranicí pravidel a s tím se naši nemohli po celé utkání vyrovnat.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Vstup do nového ročníku KP 2019/20120 se našim fotbalistům vůbec nepovedl. V prvním utkání jsme zajížděli na půdu největšího favorita soutěže Mostecký FK, v 15. minutě byl vyloučen brankář Němec. Náš tým se v oslabení nedokázal vyrovnat silnému soupeři a odvezl si 8 branek.

FK ASK Lovosice - TJ Spartak Perštejn  0:2  (0:1)  Poslední domácí utkání v SR 2018/2019 našim hráčům moc nevyšlo. Už výsledek napovídá, že jsme se v utkání opět trápili se střeleckou potencí. Hosté, jestli chtěli pomýšlet na setrvání v soutěži, museli v tomto zápase bodovat.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

3.8.2019 ASK Lovosice - FC Nový Bor 1:1 (1:0)

Sestava Lovosice: Šafránek - Král, Rambousek (70.Vlašič),  Zdvořák, Zimák (46. Suchý) - Walter, Záruba, Hušek (70. Majer), Neruda (70. Chládek) - Espinosa, Klug

Branky Lovosice: Walter

1.6.2019 SK Brná - FK ASK Lovosice  2:3  (1:1)

Vstup do zápasu nám vyšel parádně, už ve třetí minutě utkání se ujala pohotová střela Lukáše Stejskala. Následně měl  do patnácté minuty velmi slibné brankové příležitosti Espinosa, který je bohužel neproměnil.