Muži "A"

FK SLavoj Žatec - FK ASK Lovosice 1:0  (1:0)  V přímém souboji o sedmé místo v tabulce jsme se netradičně již v pátek 14.6.2019 utkali na půdě Žatce. Domácí hráči byli po celé utkání agresivnější, někdy až za hranicí pravidel a s tím se naši nemohli po celé utkání vyrovnat.

FK ASK Lovosice - FK SEKO Louny 0:2  (0:2)

Sestava: Šafránek -  Klug,  Zdvořák Marek, Kočina, Záruba (70´Husar) - Walter Dominik, Hušek, Lenrt,  Stejskal, Espinosa - Walter Matěj.

FK ASK Lovosice - TJ Spartak Perštejn  0:2  (0:1)  Poslední domácí utkání v SR 2018/2019 našim hráčům moc nevyšlo. Už výsledek napovídá, že jsme se v utkání opět trápili se střeleckou potencí. Hosté, jestli chtěli pomýšlet na setrvání v soutěži, museli v tomto zápase bodovat.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Dva zápasy, deset inkasovaných gólů. V současné době, naše hra nemá parametry pro KP, v zapsech se hledáme ....

FK Dobroměřice - FK ASK Lovosice  5:3  (2:1)

1.6.2019 SK Brná - FK ASK Lovosice  2:3  (1:1)

Vstup do zápasu nám vyšel parádně, už ve třetí minutě utkání se ujala pohotová střela Lukáše Stejskala. Následně měl  do patnácté minuty velmi slibné brankové příležitosti Espinosa, který je bohužel neproměnil.

ASK LOVOSICE -  FK JÍLOVÉ 2:1 (2:0)  Naši hráči měli velmi dobrý vstup do utkání, hned od začátku si vytvořili mírný tlak a přicházely i šance. Ta na vstřelení branky přišla v 18.minutě,