Přípravky

Dnes začali naše obě družstva starších přípravek v pokračování soutěže okresního poháru v domácím prostředí a byl to pro ně dobrý začátek,

Turnaj MP

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Dnes naši hráči konkrétně ročník 2009 získal další cenné zkušenosti v halovém turnaji na Koldůmu v Litvínově. Jsme určitě moc rádi, že jsme byli opět přizváni si zahrát v perfektní hale s dobrou atmosférou tento turnaj. Kluci si zde zahráli s týmy: Slavoj Žatec, TJ Krupka, FK Louny, FK Teplice a samozřejmě tam měl zastoupení i domací tým Litvínov a to hned trojnásobně. Kluci do toho šli od prvního zápasu na plno a snažili se s plným nasazením až do konce.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Dnes odehrála naše minipřípravka mistrovské utkání s celkem ze Štětí.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

22. března oslavil náš hráč Lukáš Oplt sedmé narozeniny- Fotbalový klub, spoluhráči a trenéři předpřípravky Filip Prošek a Petr Polášek přejí Lukáškovi všechno nejlepší k narozeninám, ať jsi šťastný a fotbalem se bavíš.