Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

V.Březno- Lovosice 7-5(5-3) branky Oncirk 2x,Majer 2x,Rambousek.Naše roční série neporazitelnosti v normální hrací době skončila v utkání  ve Velkém Březnu.

Bez 4 obránců a založníka Zucha jsme nezvládli začátek utkání a brzy prohrávali 2:0 a 4:1.Kluci bojovali do konce utkání ale manko z úvodu už se nám dohnat nepovedlo.Domácí mají šikovné ofenzivní hráče,ale hra některých jejich hráčů je hodně za hranou.Například hráč s číslem 12 Žídek měl v utkání několik likvidačních skluzů a u posledního jeho skoku zezadu na Oncu jsme trnuli hrůzou.Odměněn byl pouze žlutou kartu,ale jestli tento hráč bude pokračovat ve svojim kung-fu stylu brzy dojde k maléru. 

ŠTĚTÍ-lOVOSICE 2:8( 2:3) BRANKY ONCIRK 4X,GAJDOŠ,SVOBODA, WALD,LUX.Pohodové utkání ve kterém jsme dominovali.Domácí hrozili jen ze standartek ,ze kterých se jim podařilo 2x snížit.Ve druhé půli domácí už zcela odpadli.Velký prostor dostalo všech 18 hráčů.Velmi dobře zapadli do týmu dvě posily z Brozan.Záložník Dominik Svoboda(2004) a golman Standa Šedivý (2003) 

SESTAVA-Šedivý-Hofman Dufek Havel Neuman-Zuch Svoboda Pokorný Wald-Oncirk Gajdoš-Anderle,Světinský,Veselý,Báslik,Lux,Homolka,Rokoš.(Chyběl Vlašič,Rambousek,Stejskal,dovolená,Peták,Chládek  nemoc,Majer nezvěstný,laube omluven.

 Lovosice-Vanov 6:5 (4:2) Branky Oncirk 4x,Rambousek 2x.Velmi pohledné a útočné utkání.Neproměnili jsme několik šancí a soupeř ze své první scóroval. další vývoj 3:1,3:2,4:2.4:3,5:3,5:4,6:4,6:5,.Naši borci si výhru zasloužili,ale Vanov prokázal,že postoupil do kraje zaslouženě a podal sympatický bojovný výkon. Trenér Wald.Dostali jsme sice 5 branek což je hodně,ale kluky musím pochválit.Obě mužstva myslela celé utkání na útočný fotbal. 

 Sestava Homolka-Dufek,Vlašič Havel Anderle- Gajdoš Pokorný Svoboda Stejskal-Oncirk Rambousek-Šedivý Neumann,Báslik,Majer,Světinský.