Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

FK Modlany - ASK Lovosice 2:3p (0:2)  Utkání jak na houpačce, nejprve první poločas patřil hostům a následně ten druhý ovládli hráči Modlan.  Do zápasu jsme vstoupili aktivně i díky změně v útočné dvojici, když Ahmeda nahradil na hrotu rychlonohý Espinosa. Právě Espinosa s Marčaníkem v 1. poločase dělali obraně domácích velké problémy.

Útočné duo se postaralo o vstřelení obou našich branek. První dal Walter v 22. minutě, když po ose Marčaník, Espinosa zakončoval v PÚ ke vzdálenější tyči Slavíkovi branky.  Druhou přidal pohotově Espinosa, když využil přehledu a přihrávky Marčaníka, pohotovou střelou z hranice velkého vápna nedal Slavíkovi šanci. Z 1. poločasu stojí za zmínku střela Marčaníka, která se opřela o břevno. Bohužel jsme museli o poločasové přestávce nuceně vystřídat Huška a obraz hry se úplně otočil. Najednou byli hráči Modlan všude a naši hráči jako by už nechtěli hrát. Propadávali jsme ve středu hřiště a směrem do útoku jsme toho už také moc nepředvedli. A tak nás soupeř trestal, nejprve po chybě Macháčka ve středu hřiště v 50. minutě vymetl Franc střelou z 20 metrů šibenici Markovi branky. Vyrovnání přišlo v 79. minutě z kopačky Blažka,  z pravé strany hranice PÚ uklidil míč přesně k levé tyči. V dalších šancích naše hráče podržel famózně chytající Marek, a šlo se po 90. minutách na pokutové kopy. V těch rozhodla až 7. série, kdy nejprve Marek chytil pokus Modlan a vzápětí rozhodl o zisku bodu navíc Klug.

Musíme sportovně přiznat, že za druhý poločas jsme si výhru v zakladní hrací době nezasloužili. Hrát naplno pouze 45. minut to se v této soutěži nevyplácí. Podržel nás brankář Marek, který předvedl několik bravurních zákroků. 

Sestava: Marek - Zdvořák, Suchý, Kočina, Záruba -  Walter, Macháček, Hušek (46. Válek), Klement (80. Klug), - Espinosa, Marčaník

Připravenii: Šafránek, Ahmed, Husar

Branka Lovosice: Walter, Espinosa

Sobota 3.11. 2018 od 14:00hod.  ASK Lovosice - SK BRNÁ