Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

ASK Lovosice - SK Štěí 0:2 (0:1) V 16.kole KP jsme přivítali nedalekého soupeře SK Štětí. Z vyrovnaného začátku postupem času začal přebíral iniciativu soupeř, naši hráči jen těžko hledali klid z přípravných utkání. Někteří hráči pod tíhou derby bohužel nepředváděli ideální výkon.

Během utkání bylo vidět na obou stranách několik pěkných kombinací vyústěných až do brankové příležitosti. Bohužel naši hráči zklamali v koncovce, a když soupeř ty svoje proměnil ve 40. a 60.  minutě, mohl se na konci radovat ze 3 bodů.  

Přes ztrátu bodů na domácím hřišti nás těší velmi dobrý výkon mladíků, osmnáctiletý Tomáš Oncirk patřil k těm lepším hráčům na hřišti.

Sestava: Šafránek - Klug, Zdvořák, Marek, Kočina, Husar (46. Durček) - Walter Dominik, Suchý (76.Majer), Hušek, Oncirk (76. Červenka) - Walter Matěj, Espinosa

Připraveni: Zdvořák Jan, Vlašič Jiří, Chládek Václav