Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

   Po několika týdnech odpočinku zahajuje B-tým přípravu na boj o jarní body. S tréninkem začíná 1.února, odehraje i přípravná utkání. Již 10.2. se utká od 16. hodin s mužstvem Velkých Žernosek, následující neděli (17.2.) od 16. hodin hostí Litoměřice "C", 23.2.  od 13. hodin Brňany a 3.3. od 16. hodin Úštěk. Všechna utkání se odehrají na umělé trávě v Lovosicích.  

 

   Po podzimní části soutěže ztrácí Lovosice 1 bod na vedoucí Vchynice, což znamená, že v této fázi neplní stanovený cíl - postup do okresního přeboru z prvního místa. Náskok na další pronásledovatele je sedmibodový, což na jednu stranu dává potřebný klid soustředit se na souboj s Vchynicemi, na druhou stranu je jasné, že si nemohou dovolit žádné zbytečné ztráty, jako tomu bylo v podzimních utkáních  s Úpohlavy a Travčicemi.

   Trenéři Vyskočil a Žembera by měli mít k dispozici kompletní kádr v čele s kanonýrem Červenkou, který se po podzimu dělí o druhou příčku střelecké tabulky s úpohlavským Cílem. Oba zatížili konto soupeřů 16 brankami (střeleckou tabulku vede s 21 góly Uličný z Terezína). Vyrovnaný kádr mužstva měl v podzimní části slabinu na postu brankáře. Vysokou výkonnost sice prokazoval zejména suverenní jednička Šafránek, toho však měli trenéři k dispozici pouze v sedmi utkáních (všechna vítězná), ve zbývajících šesti zápasech ze na brankovou čáru postavili až čtyři brankáři (Nedorost, Loubal, Hrůza, Kozák), kteří se vzhledem k málo odchytaných minut nestačili plně zapracovat do týmu.

   Úkolem trenérů je nejen přivést své mužstvo k postupu, ale současně úspěšně "zapracovat" do týmu dorostence, aby v následujících sezonách bylo zaručeno úspěšné doplňování mužstev dopspělých. U některých, např. Oncirka, Kozáka, Kouteckého, Havla a dalších se ukazuje, že je to dobrá cesta, neboť většinou jsou tito hráči posilou týmu.